Pronájem Skútru ČZ 175/501

Nabízím k pronájmu legendární skútr ČZ 501, takzvané "Prase". Skútr je v původním stavu, pojízdný s SPZ, možno provozovat na veřejných komunikacích. Skútr je možné pronajmout samostatně, nebo s řidičem pro účely svateb, filmování, fotografování. Skútr dovezu na určené místo. Ceny pronájmu a dopravy jsou individuální dle vzdálenosti a doby pronájmu. Pro více informací mě prosím kontaktujte. 

      

PRONÁJEM SKÚTRU VESPA LX 125

Nabízím k pronájmu legendární skútr Vespa LX 125. Skútr je v perfektním stavu, pojízdný s SPZ, možno provozovat na veřejných komunikacích. Skútr je možné pronajmout samostatně, nebo s řidičem pro účely svateb, filmování, fotografování. Skútr dovezu na určené místo. Ceny pronájmu a dopravy jsou individuální dle vzdálenosti a doby pronájmu. Pro více informací mě prosím kontaktujte. 

_mg_6425 _mg_6458 _mg_6443

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.